Cena terapie

Terapie i poradenství je placenou službou. V případě terapie jde nejenom o finanční, ale i o časovou investici.

Pokud se nemůžete na sezení dostavit, oznamte to prosím telefonicky minimálně dva dny předem. Stejné podmínky platí i pro mě.

Klienti na terapii dochází zpravidla jednou za 3 až 4 týdny. V případě, že si to vaše situace vyžaduje, nebo máte zájem chodit častěji, je samozřejmě možné se domluvit na kratším termínu (jednou za dva týdny, nebo i každý týden). Každé sezení trvá 2,5 hodiny, na vyžádání lze výjimečně pracovat až 3 hodiny.

Cena za terapii

Cena za jednu hodinu terapie činí 400 Kč, takže za jedno sezení o délce 2,5 hodiny zaplatíte 1000 Kč.

Pro studenty je možná sleva.

Pozdní příchody se nedají časově nastavovat a finančně se počítají jako byste přišli včas.

Tato terapie není hrazena zdravotní pojišťovnou a ani není náhradou za lékařskou či psychiatrickou péči. Pokud máte vážnější psychické problémy, není pro vás tato terapie vhodnou metodou.

Možnost objednání na terapii je v těchto časech:

  • v 10h ráno
  • ve 13:30h odpoledne
  • v 17:00h večer

V současné době jsou bohužel večerní termíny plné. Pokud byste měli o tento čas opravdu zájem, ozvěte se a v případě, že se mi nějaký termín uvolní, vám dám vědět.

Volejte mezi 8:30 - 9:30 nebo mezi 20:30 až 22:00, v jiných časech je pravděpodobné, že mě nezastihnete, protože během terapie nemohu zvedat telefon.

Pokud se mi nedovoláte a budete chtít, abych se vám ozvala zpět, napište mi prosím stručnou sms s vaším přáním. V současné době se bohužel velmi rozšířil reklamní monitoring přes telefon a na neznámá čísla již nevolám zpět.

Tel. 604 987 515 nebo pište na e-mail:

V případě, že mi budete psát e-mail, mějte prosím s odpovědí strpení. E-mailovou poštu totiž vyřizuji zhruba jednou týdně.

 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011