Odkazy na spřátelené a zajímavé stránky

Duchovní rozvoj a sebepoznávání

MAITREA MAITREA

Společnost MAITREA poskytuje prostor pro ty, kteří cítí potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Samotné slovo Maitrea v sobě nese význam laskavý a milující a mottem Maitrey je "Inspirace srdcem". Činnost Maitrey zahrnují projekty: Dům osobního rozvoje MAITREA, Mateřská školka MAITREA, AVALOKA - škola tradičních umění, Restaurace MAITREA, Magazín Maitrea
  
Aura-Soma Aura-Soma

Sebepoznávání s pomocí barev. Aura-Soma patří k novodobým celostním terapiím. Jedná se o unikátní metodu, která je syntézou působení drahých kamenů, minerálů, energií rostlin a barevné terapie.

Zdraví

Most ke zdraví Most ke zdraví

Centrum tradiční čínské medicíny. Doporučuji především MUDr. Anežku Bízikovou.

Psychologie

Pražská vysoká škola psychosociálních studií Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Soukromé psychoterapeutické vzdělávání na vysoké úrovni. Bakalářské a magisterské studium a také celoživotní vzdělávání. Víkendové semináře jsou přístupné pro veřejnost.
  
  Vycviky.cz

Vycviky.cz mají záměr přinášet zajímavé informace, kurzy, semináře a výcviky pro ty, kteří mají zájem o vzdělávání v psychoterapii. V současnosti se jedná o kurzy a výcvik z oblasti psychoterapie zaměřené na tělo neboli bodyterapie, dále o metodu desenzibilizace a přepracování pomocí očních pohybů známou pod zkratkou EMDR a o oblast poruch příjmu potravy.
  
Biodynamika Biodynamika

Mona Lisa a Gerda Boyesen
  
Diabasis Diabasis

Občanské sdružení Diabasis nabízí informace a služby pro lidi, kteří procházejí nebo prošli psychospirituální krizí.
  
Terapie pevným objetím Terapie pevným objetím

Autorkou terapie pevným objetím je PhDr. Jiřina Prekopová. Úplný a přesný název zní Terapie pevným objetím podle Prekopové. Pevné objetí je vhodné u osob, jež jsou spolu v úzkém rodinném vztahu (rodiče a děti – bez ohledu na věk, manželé nebo dlouhodobí partneři). Tam, kde je vzájemný vztah natolik narušen, že jej nelze slovy napravit.

Ostatní

Fotograf Mašek Fotograf Mašek

Reportážní focení a natáčení, přednášky. Svatební fotografie, video, fotoknihy.
  
EverMAX s.r.o. EverMAX s.r.o.

Stránky mého manžela, jehož firma se zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení.
 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011