Pomandery a kvintesence

Aromaterapie nás okouzluje obrovským množstvím vůní přírody, které nás dokážou zharmonizovat. Výtažky z rostlin jsou schopny proniknout hluboko do našeho organismu a příznivě ovlivnit celkový stav naší psychiky.

Pomandery i kvintesence jsou barevné a voňavé energetické substance, které obsahují rostlinné výtažky, esenciální oleje, energii barev a krystalů.

Pomandery jsou především určeny k ochraně našeho těla - čistí, harmonizují a posilují naše energetické pole. Pomáhají nám lépe se soustředit a dosahovat našich cílů. Každý z nich v nás může otevřít různá témata a pomoci nám s jejich léčením a čištěním. Pomandery podporují tu část v našem nitru, která je uvolněná a harmonická nebo naopak upozorňují na místa a témata, ve kterých se energie blokuje a hromadí. Pokud si tato místa správně uvědomíme, je možné tuto energii znovu uvolnit a nasměrovat tam, kam potřebujeme. Tímto může být uzdravování částí nás samých účinnější.

Kvintesence jsou ve srovnání s pomandery mnohem jemnější a jejich účinky se projevují především na hlubších rovinách. Ovlivňují jemnější energetické pole v naší auře. Pokud nejsme dostatečně pročištění a otevření hlubšímu poznávání, nemusíme účinky kvintesencí plně vnímat. Kvintesence pomáhá přijmout a rozpoznat naší vnitřní krásu a kvality nebo upozornit na místa a témata, které této sebepodporující zkušenosti brání.

 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011