Odkazy a kontakty, které vám osobně doporučuji

Moji dobří kamarádi a přátelé, kteří našli svoji cestu, objevili své talenty a realizují je.

Dobrá masáž Dobrá masáž - Anička Šedivá

Má dlouholetá kamarádka a duchovní přítelkyně Anička dostala do vínku dar vhledu a intuice, díky které dokáže lidem dát nedocenitelné rady a informace. Již delší čas se zabývá čínskou medicínu a vztahy mezi našimi orgány a tělem. Najdete u ní různorodý výběr velmi příjemných masáží, od aromamasáže, přes léčení vůněmi až po Dornovu metodu. Mimo to nabízí velmi pěkné ručně vyráběné poukazy na kterýkoliv druh masáže.
  
Zlatnický ateliér Invencie Zlatnický ateliér Invencie - Vojtěch Bem

Pokud se chystáte zasnoubit nebo vstoupit do svazku manželského, vřele Vám doporučuji navštívit zlatnický atelier Invencie mého letitého kamaráda Vojtěcha. Má velmi osobitý styl a najdete u něj šperky vyráběné netypickými technikami a postupy, originální šperky a také u něj můžete zrealizovat šperk podle vašeho vlastního přání nebo návrhu.
  
Míla Lukášová Pramen poznání Míly Lukášové

Míla se pro mě stala velkou učitelkou, průvodcem i podporou na mé nynější cestě. Vede kurzy regresní terapie, meditace a učí tvořivé práci na sobě. Mimo to se věnuje přednáškové činnosti na různá životní témata.

V současné době také realizuje projekt Centra pro duševní rozvoj a harmonii - Klášterní zahrada v blízkosti Plzně.
  
Dokumentační centrum českého hermetismu Universalista - Petr Kalač

Dokumentační centrum českého hermetismu. Petr je vynikající astrolog a cestovatel. Pro uzavřené skupiny vede poznávací cyklus Hlubiny tarotu.
  
Markéta Anna Kolářová Markéta Anna Kolářová

Markétka kreslí krásná mandalová trička s různými motivy, pokud byste měli o taková zájem, určitě ji napište e-mail.
  
Studio M Jany Milové Studio M Jany Milové – péče o duši a duchovní rozvoj

Jana je má dlouholetá kamarádka, která provozuje kosmetický salón, ve kterém pečuje velmi vybraným a příjemným způsobem o naše těla. Věnuje se především ženám. A těm, kterým se péče o tělo zalíbí natolik, že zatouží prožít víc, nabízí Jana, také péči o duši, která nás vrací k naší původní síle, energii a především k nám samým.
  
 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011